Çanakkale Turu

1.GÜN

Belirlenen Noktada 12:00 ‘da Buluşma.

2.GÜN
Bursa yol güzargahımızda  vereceğimiz  molaları ile birlikteYaklaşık 20 saatlik yolculuğun ardından konaklama yapacağımız Otelimize   öğlen saatinde ulaşıp  odalara yerleşme. Bizim için özel hazırlanmış menülerle öğle yemeğimizi alarak saat14:00 gibi otelimizden ayrılıyoruz.İlk günki  gezi yerlerimiz Çanakkale şehir merkezinde bulunan Tabyalar, Çimenlik Kalesi, Müze ve Aynalı Çarşı gezileri oluyor. Tur sonunda otelimize dönüş, akşam yemeği, ardından gruba serbest zaman verme ve konaklama.

3.GÜN

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra feribotla gelibaloya  geçiyoruz. İlk olarak deniz savaşlarının yapıldığı alanı, ardından Seyit onbaşı büstü, kara savaşlarının yapıldığı alanlar, ve ilk çıkartmaların yapıldığı yerleri geziyoruz. Bu gezilerin ardından  önceden belirlenen restaurantta öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası Anafartalar, 57. Alay şehitliği ve Kaba tepe müzesi ziyaretleriyle gezimizi tamamlıyor araçlarımıza binip Trabzon’a doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde bulunan ve önceden belirlenen restorantlarda  akşam yemeği için mola veriyor ve yolumuza devam ediyoruz.

Yol güzergahı üzerinde bulunan Samsun Bandırma Vapurunu ziyaret ediyoruz. Belirlenen noktalarda ihtiyaç molaları verdikten sonra Trabzondaki toplanma noktamıza ulaşıyoruz.Bir başka gezi programında görüşmek üzere.

Tura dahil olan hizmetler


Tur boyunca lüks otobüste ulaşım olanağı

4 yıldızlı otelde 1 gece konaklama

Otelde alınacak 1 sabah kahvaltısı ve 1 akşam yemeği

Otel dışında alınan 1 kahvaltı, 2 öğle ve 1 akşam yemeği

Profesyonel kokartlı rehberlik hizmeti + Her bölge için ayrı rehber

Tur Seyahat sigortası